Mieszkania od Dewelopera Rzeszów

mieszkania od dewelopera rzeszów

Najlepsze mieszkania od dewelopera w Rzeszowie


Mieszkania od Dewelopera Rzeszów – Poszukujesz nowych mieszkań na rynku pierwotnym bez pośredników. Sprawdź naszą ofertę jaką posiada realizowana przez nas nowa inwestycja mieszkaniowa przy ul. Miłej w Rzeszowie. Duże osiedle w uroczym miejscu z dogodnym dojazdem, miejscami postojowymi zawsze czekającymi na Ciebie kiedy wracasz do domu, lokalizacja niedaleko terenów rekreacyjnych, plac zabaw dla dzieci, sąsiedztwo tego co zawsze najbardziej potrzebne do wygodnego mieszkania.

Nowe mieszkania od dewelopera na zielonym osiedlu z dogodnym dojazdem do centrum Rzeszowa to nasza oferta! Jeśli poszukujesz komfortowego mieszkania zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Aktualna oferta mieszkań znajduje się również w wyszukiwarce na stronie głównej.

 

Nowe mieszkania deweloperskie 


 

Nie kupuj mieszkania od pośrednika! Mieszkania od dewelopera to sprawdzony sposób, który pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić na niepotrzebnie zapłaconej niemałej prowizji ale również pakiet korzyści jaki otrzymasz na wykończenie mieszkania.

– minimum 15% rabat na cały asortyment materiałów,

– bezpłatne doradztwo projektanta + wizualizacja łazienki,

– opieka koordynatora zakupów,

– montaż armatury i ceramiki w cenie towaru,

– transport zakupionego towaru.

Dbamy o naszych klientów na każdym etapie inwestycji. Mamy ogromne doświadczenie nie tylko w budowie mieszkań ale również w materiałach budowlanych którymi handlujemy od wielu lat oraz w materiałach tak niezbędnych do późniejszego wykończenia wnętrz.

Deweloperzy Rzeszów – BOZ DEVELOPMENT 

mieszkania od dewelopera w rzeszowie