Mieszkania rynek pierwotny Rzeszów

mieszkania rynek pierwotny rzeszów

Planujesz zakup mieszkania i zastanawiasz się, czy zdecydować się na nieruchomość z rynku pierwotnego, czy wtórnego? Inwestycje mieszkaniowe deweloperskie mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? Zacznijmy od tego, że wybór mieszkań w stanie deweloperskim jest dość duży. Rynek pierwotny w ostatnich latach bardzo się rozwinął, a coraz więcej osób decyduje się właśnie na zakup nowej nieruchomości. W każdej nowo powstającej inwestycji każdy znajdzie coś dla siebie — jednakowo pod względem ceny, metrażu czy rozkładu. Jest to bezsprzecznie plus rynku pierwotnego, ponieważ spośród dużej oferty możemy wybrać to mieszkanie, które najbardziej odpowiada naszym preferencjom, a przecież każdy z nas szuka mieszkania marzeń.

Nowe mieszkania na rynku pierwotnym 

Nie ważne, czy jesteś inwestorem, osobą, która stoi przed zakupem swojego pierwszego mieszkania, a może rodziną szukającą czegoś większego. Rynek pierwotny da Ci wiele możliwości. Kolejną ważną cechą mieszkania od dewelopera jest brak podatku PCC i prowizji. Kupując takie mieszkanie z rynku pierwotnego możesz nie płacisz podatku PCC, który obowiązkowo trzeba uiścić w przypadku rynku wtórnego. Dodatkowo nie musisz się martwić o prowizję dla agencji nieruchomości, która występuje w przypadku dużej ilości transakcji na rynku wtórym. Pieniądze zaoszczędzone możesz zainwestować w samodzielny remont lub wynajęcie firmy, która specjalizuje się w wykończeniach mieszkań rynek pierwotny.

mieszkania na sprzedaż rynek pierwotny rzeszów mieszkania z rynku pierwotnego rzeszów

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi mieszkaniami na nowym Osiedlu Miła

 


Mieszkania na sprzedaż Rzeszów rynek pierwotny

Oczywiście dużym plusem jest to, że mieszkanie jest nowe i nikt wcześniej w nim nie mieszkał. Nie musimy się więc zastanawiać, jacy lokatorzy byli przed nami. Mieszkanie z rynku pierwotnego daje możliwość samodzielnego wykończenia. Zdarza się również, że na etapie budowy kupujący mogą za zgodą dewelopera wprowadzić zmiany lokatorskie w układzie nieruchomości. Często przy mieszkaniach z drugiej ręki zdarza się, że nie wszystko w wykończeniu nam pasuje — tu śmiało możemy decydować, jak finalnie ma wyglądać wygodne mieszkanie dla rodziny, aby żyło nam się w nim dobrze, bezpiecznie i komfortowo. Warto też skorzystać z pomocy firmy wykończeniowej lub architekta, którzy podpowiedzą nam, jak sprawić, żeby nasze mieszkanie było jednocześnie funkcjonalne i wykończone w takim stylu, o jakim zawsze marzyliśmy.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań z rynku pierwotnego od dewelopera BOZ


Inwestowanie w nieruchomości na rynku pierwotnym to nie tylko decyzja o znalezieniu wymarzonego miejsca do życia, ale również strategiczny krok finansowy. Wartość mieszkania na rynku pierwotnym zazwyczaj wzrasta wraz z upływem lat. Jest to korzystne zarówno dla osób, które zamieszkują te miejsca, jak i dla tych, którzy zdecydują się na ich odsprzedaż w przyszłości. Nowoczesność, ekologia i funkcjonalność to kluczowe elementy charakteryzujące nowe inwestycje na rynku nieruchomości w Rzeszowie.

Decydując się na zakup mieszkania od dewelopera, można liczyć na wiele korzyści. Deweloperzy nie tylko starają się zaspokoić bieżące potrzeby klientów, ale również przewidują trendy i potrzeby przyszłych nabywców. Standardem stają się place zabaw dla dzieci, zielone patia czy ogrody, które pozwalają mieszkańcom cieszyć się przestrzenią na świeżym powietrzu.

nowe mieszkania z rynku pierwotnego rzeszów