Nowe inwestycje mieszkaniowe Drabinianka Rzeszów

nowe inwestycje mieszkaniowe drabinianka rzeszów

Obecnie powstaje wiele nowych inwestycji mieszkaniowych w Rzeszowie. Oferta deweloperów skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców i bez wątpienia każdy znajdzie mieszkanie na sprzedaż, które spełnia jego oczekiwania. Nowe inwestycje mieszkaniowe to świetna opcja dla osób, które przymierzają się do kupna swojego pierwszego deweloperskiego mieszkania. W dużej mierze takie osoby nastawione są na zakup mieszkania trzypokojowego lub dwupokojowego, które będą idealne na start. A właśnie takie nowe mieszkania są najpopularniejsze i to właśnie na nie najbardziej stawiają deweloperzy — ich wybór jest największy. Najczęściej dostępne lokale mieszkaniowe wykupowane są co do jednego na długo przed ukończeniem budowy. Nowych mieszkańców przyciąga szereg zalet, jakimi wyróżnia się nowoczesne budownictwo wielorodzinne w dzielnicy Drabinianka w Rzeszowie. Warto orientować się, jakiego typu udogodnieniami odznaczają się najnowsze inwestycje deweloperskie.

Mieszkania Rzeszów Nowe inwestycje

Inwestycja w mieszkanie to też świetna okazja zakupu dla inwestorów, należy wziąć jednak pod uwagę to, że takie mieszkania dość szybko się sprzedają. W nowych inwestycjach swój kapitał mogą ulokować również osoby poszukujące czegoś większego, często są to rodziny z dziećmi. Wybór mieszkań 3-4 pokojowych w większych metrażach. Nowe inwestycje oferują mieszkańcom wiele atrakcyjnych wspólnych. Standardem są place zabaw dla najmłodszych mieszkańców, ale oprócz możemy liczyć na dużo części zielonych. Coraz częściej możemy się też spotkać z rozwiązaniami eko – od materiałów, z których wykonane są budynki, po różne rozwiązania na osiedlu czy udostępnienie ładowarek do samochodów elektrycznych. Większość osiedli jest ogrodzona, monitoring czy video domofony są normą, a często inwestycje są również chronione.

Duża przewaga lokalizacyjna i niezliczone udogodnienia

Poznaj najnowsze projekty deweloperów

 

Inwestycje mieszkaniowe Drabinianka

Mieszkańcy nowych budynków mogą liczyć na szereg rozwiązań wdrażanych z myślą o ich komforcie i bezpieczeństwie. Ich teren jest zagospodarowany w sposób schludny i atrakcyjny. Nowe inwestycje mieszkaniowe wiążą się też z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie ogrzewania. Budynki są ocieplone i zaprojektowane tak, aby zużywać jak najmniej energii. Przy tym zapewniają pełną cyrkulację powietrza. Zdarza się także, że mieszkania są klimatyzowane.

Nowe osiedla mają wielką przewagę nad budownictwem starego typu pod względem liczby dostępnych miejsc parkingowych. W obrębie starszych blokowisk, zaparkowanie często jest sporym problemem. Natomiast mieszkania blisko centrum często wyposażone są w parkingi podziemne. Dzięki temu samochody lub motocykle nie są narażone na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych podczas długich postojów. Ponadto nowe inwestycje mieszkaniowe najczęściej wpisywane są w rejony atrakcyjne pod względem handlowym i usługowym. Zatem warto orientować się, jakiego typu udogodnieniami odznaczają się najnowsze inwestycje deweloperskie w Rzeszowie.

Kwadarat I etap

BRYKSY

ul. Miła Drabinianka, Rzeszów

Nowa inwestycja mieszkaniowa na Miłej wyróżnia się współczesną i nieszablonową architekturą budynków wielorodzinnych z lokalami użytkowymi na parterze. Infrastruktura mieszkań blisko centrum Rzeszowa zapewnia również garaże podziemne z miejscami parkingowymi. Ponadto deweloper stawia na eko rozwiązania przyczyniające się do osiągania oszczędności podczas użytkowania mieszkań na nowej inwestycji Kwadrat.

Dębowy Park 2.0

REHOUSE DEVELOPMENT 

ul. Miła 52a, Rzeszów

Inwestycja mieszkaniowa Dębowy Park 2.0 została zaprojektowana z dbałością o każdy najmniejszy detal.  Mieszkania na nowej inwestycji od dewelopera zapewniają komfortowe warunki mieszkalne z balkonami, przestronnymi metrażami ogródków oraz garażem podziemnym.  Infrastruktura inwestycji wspiera nowoczesne udogodnienia oferowane na terenie powstawania nowych mieszkań w Rzeszowie. 

Panorama Kwiatkowskiego

N.G. DEVELOPMENT 

ul. Kwiatkowskiego, Rzeszów

Inwestycja Panoramy Kwiatkowskiego to kolejna lokalizacja nowego osiedla z nowoczesną architekturą położonego bezpośrednio nad jeziorem. Nowy projekt mieszkaniowy stawia na wysoką jakość konstrukcji, który docelowo będzie zapewniał widoki i krajobrazy nie tylko na miasto, ale również na obrzeża. To wszystko sprawia, że nowa lokalizacja osiedla stawia na pierwszym miejscu komfort życia mieszkańców.

Strażacka 40

INVEST DEVELOPMENT

ul. Strażacka, Rzeszów

Nowe mieszkania zlokalizowane w dzielnicy Drabinianka w Rzeszowie wyposażone w inteligentne technologie stawiające na komfortowe i energooszczędne rozwiązania. Nowe osiedle zapewnia również liczne udogodnienia w postaci stref wypoczynku czy ekologicznych rozwiązań na terenie kompleksu mieszkalnego.

Nowa Graniczna

DEVELOPRES

ul. Graniczna, Rzeszów

Nowa inwestycja deweloperska w Rzeszowie powstająca w niedalekiej odległości od ulicy Powstańców Warszawy to kolejny kompleks mieszkaniowy oferujący mieszkania w takich standardach wykończeniowych jak deweloperski, do zamieszkania jak również mieszkania pod klucz. Nowe osiedle odznacza się przede wszystkim przewagą lokalizacyjną oraz licznymi udogodnieniami, które zapewniają pełen energii styl życia.

Dowiedź się więcej o inwestycjach deweloperskich w Rzeszowie


 

Jeśli jesteś zainteresowany mieszkaniami na Osiedlu Miła od developera BOZ DEVELOPMENT to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jak również do skontaktowania się z nami.