Nowe mieszkania Rzeszów

nowe mieszkanie na sprzedaż w rzeszowie

Jesteśmy firmą deweloperską z siedzibą w Rzeszowie i zajmujemy się sprzedażą najlepiej usytuowanych i wykonanych nowych mieszkań w tym mieście. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł zapuścić korzenie, skontaktuj się z nami, a z pewnością znajdziemy idealne lokum dla Ciebie. Oferujemy bardzo różnorodne nowe mieszkania, pod rozmaite preferencje, a wszystkie w korzystnych, konkurencyjnych cenach.

Nowe mieszkania deweloperskie

nowe mieszkania rzeszów rzeszów nowe mieszkania rynek pierwotny

Jesteś zainteresowany kupnem mieszkania blisko centrum? Sprawdź koniecznie nasze propozycje kart mieszkań na Osiedlu Miła

 


Nowoczesne mieszkania w Rzeszowie

W sprzedaży posiadamy nowe mieszkania z dużym salonem, przestrzenną kuchnią i łazienką oraz obszernymi pokojami. Mimo dużego metrażu są to pomieszczenia przytulne. Współpracujemy z najlepszymi architektami i projektantami, aby tworzyć nowoczesne wnętrza, które charakteryzuje duża, wygodna przestrzeń i przyjazna, domowa atmosfera. Dokładamy wszelkich starań, aby rozmieszczenie i układ pomieszczeń były jak najbardziej ergonomiczne, zapewniając mieszkańcom prywatność i funkcjonalność użytkowania. Sprawdzone i zaufane ekipy budowlane zapewniają, że bloki mieszkalne wykonywane są z zachowaniem wszystkich wymogów pod względem jakości i bezpieczeństwa.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań na nowym Osiedlu Miła od dewelopera BOZ


Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów rynek pierwotny

Kupując od naszej firmy, z pewnością się nie zawiedziesz. Nowe mieszkania z dużym salonem są obecnie bardzo modne, ponieważ dają mieszkańcom przestrzeń porównywalną z domami jednorodzinnymi. W ofercie posiadamy kawalerki, mieszkania dwu, trzy lub wielopokojowe – wszystkie dostępne do sprzedaży. Posiadamy idealne propozycje dla osób pracujących, rodzin z dziećmi, par i osób starszych. Zamieszkaj w przytulnym, cichym i spokojnym osiedlu i ciesz się miejscem, w którym odpoczniesz od pędu i zgiełku miasta.

Oferujemy Ci to, co najlepsze – połączenie bezpieczeństwa i spokoju życia w małej miejscowości oraz komfortu, udogodnień i wszystkich możliwości, jakie niesie ze sobą miejskie życie. Nowe mieszkania z  balkonem, garażem i w otoczeniu zieleni znajdują się w niedużej odległości od komunikacji miejskiej, sklepów, przedszkoli, szkół, lecznic i aptek, parków oraz placów zabaw. Dołącz do grona zadowolonych klientów i przekonaj się, jak korzystna jest nasza oferta mieszkaniowa w Rzeszowie.

rzeszów nowe przestronne mieszkania