Mieszkanie dla rodziny

wygodne mieszkania dla rodziny w rzeszowie

Wygodne mieszkanie dla rodziny

Wygodne mieszkanie dla rodziny to jedno z podstawowych kryteriów jakimi kieruje się większość kupujących. Zgodnie z tym założeniem zostało zaprojektowane nasze NOWE OSIEDLE przy ul. Miłej 29H. Jest ono w pełni bezpieczne dla mieszkańców z uwagi na samą bezpieczną lokalizację. Logiczne rozplanowanie osiedla sprawi, że każdy mieszkaniec bez kłopotu znajdzie miejsce parkingowe po powrocie z pracy a znajomi, którzy zechcą Was odwiedzić zaparkują swój samochód nie zajmując miejsca innych mieszkańców. Poza miejscami postojowymi przypisanymi do mieszkań oraz miejscami w garażach podziemnych pod wszystkimi budynkami mieszkaniowymi został przewidziany również parking wspólny.

Na osiedlu został przewidziany otwarty plac zabaw na którym bez kłopotu rodzice z najmłodszymi dziećmi będą mogli spędzać wspólnie swój czas. Do wszystkich klatek schodowych w każdym budynku mieszkalnym zostały przewidziane domofony.

Gotowe mieszkania na osiedlu Miła w Rzeszowie nie posiadają piecyków dzięki czemu poprawia się ich funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. We wszystkich blokach została przewidziana centralna kotłownia gazowa. Od tej pory nie musicie dopasowywać zabudowy mieszkania do urządzeń, które były standardem ogrzewania oraz pamiętać o ich przeglądach. Na klatkach schodowych zostały umieszczone logotermy odpowiedzialne za ogrzewanie każdego mieszkania. Rozliczenia będą odbywały się wg dokonanego zużycia.

Do mieszkań zostały przewidziane komórki lokatorskie. Znajdują się one albo na przestronnych klatkach schodowych albo w garażach podziemnych. W zależności od Waszych upodobań możecie zapewnić sobie swobodne przechowywanie dodatkowych przedmiotów. Osoby, które mają małe mieszkania mogą wykorzystywać je do przechowywania sprzętu AGD, który często zajmuje sporo miejsca i przewidzieć ją obok swoich mieszkań na klatce schodowej. Dla osób zainteresowanych miejscami postojowymi w garażu podziemnym proponujemy komórki lokatorskie w tamtej części naszego budynku.

Na naszym osiedlu został przewidziany bardzo szybki internet, który w dzisiejszym dniu jest jednym z ważniejszych mediów. Od sprawności jego działania uzależnione jest funkcjonowanie wielu mieszkań oraz praca wielu osób.

 

Mieszkania dla rodzin z dziećmi 

Poznaj nasze osiedle w nowoczesnej zabudowie. Ponad 400 mieszkań o różnym rozkładzie, metrażu i udogodnieniach (winda, przestrony balkon, taras, ogródek) oraz 28 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej:

– 6 budynków wielorodzinnych,

– 4 lub 2 klatki w budynku mieszkalnym,

– 6 kondygnacji naziemnych + 1 kondygnacja przewidziana na parking podziemny,

– 28 szeregówek o powierzchni 129 m.kw w tym 8 skrajnych z użytkowym poddaszem, z garażem, z miejscami na 2 samochody przed domem z przewidzianym miejscem postojowym na osiedlu.

 

Mieszkania i domy w zabudowie szeregowej w najlepszej lokalizacji w Rzeszowie. Spokojna okolica z wygodnym i sprawnym dojazdem do centrum miasta.

SPRAWDŹ PAKIET DODATKOWYCH KORZYŚCI BOZ

 

Kupując mieszkanie od Developera BOZ bez pośredników poza przystępną ceną uzyskujesz PAKIET DODATKOWYCH KORZYŚCI  BOZ, który obejmuje:

– minimum 15% rabatu na cały asortyment,

– bezpłatne doradztwo projektanta i wizualizacja łazienki,

– opiekę indywidualnego koordynatora zakupów,

– montaż armatury i ceramiki w cenie towaru,

– transport zakupionego towaru.

Szczegółowe informacje są do sprawdzenia na ulotce odnośnie transportu zakupionych materiałów!!!!!

Umów się na oglądanie nowego mieszkania. Poznaj nasze nowe osiedle i zostań jego mieszkańcem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży ul.Geodetów 3 w Rzeszowie.